V DERMACENTER Vám prinášame miesto, v ktorom uniknete plynutiu času, hektickému životu a stresu z práce. Všetko sa okolo Vás zastaví a Vy si v súkromí našich priestoroch vychutnáte božský pokoj.

Určite každé telo potrebuje regeneráciu po namáhavom dni, týždni. Dokonalé uvoľnenie, znovuzískanie rovnováhy a harmónie. To všetko Vám ponúkame v DERMACENTER. V spojení s luxusnou kozmetikou MASSADA Vám ponúkame nie len starostlivosť o tvár, ale vďaka kombinácií prírodných účinných látok, Vám tak zabezpečujeme prepracovaný program pre starostlivosť o telo, a rovnako tak balzam pre myseľ. Úlohou je hydratovať, hýčkať, regenerovať a chrániť Vašu pokožku.

Špeciálne tvárové a telové ošetrenia pre ženy i mužov, masáže lávovými kameňmi, ajurvédskej masáže, vyrovnávanie čakier a ďalšie procedúry, ktoré prispievajú k príjemnej relaxácii a k zlepšeniu celkového zdravotného stavu, to všetko nájdete len u nás.

Pre kompletnú starostlivosť o tvár a telo Vám prinášame nie len relax, ale aj riešenia pre boj proti vráskam, akné, pigmentovým škvrnám, cievnym léziám, obezite a celulitíde. To všetko Vám zabezpečíme pomocou prístrojových ošetrení, ktoré u nás nájdete.

DERMACENTER je miesto pre Vás, v ktorom každý moment patrí len a len Vám!